خدمات حسابرسی

خسابرسی پیشداد

خدمات حسابرسی

تمامی مشکلات موجود در واحد مالی ، سواستفاده های مالی ، اختلاف حساب بین اشخاص ، مغایرت بین حسابها به علت عدم وجود چرخه مالی و حسابداری مناسب و همچنین کنترل های داخلی موثر بر امور مالی و حسابداری می باشد .

گروه پیشداد با بکارگیری روش های نوین و استفاده از بروزترین سیستم ها و فرآیند های مالی عملکرد واحد مالی شما را تقویت کرده و به راحتی از بروز مشکلات احتمالی جلوگیری می کند .

خدمات قابل ارائه توسط کارشناسان گروه پیشداد در این خصوص به شرح ذیل می باشد :

 

  1. انجام کلیه امور حسابرسی

  2. بررسی سیستم حسابداری و انبار با هدف شناسایی و رفع ایرادات و مشکلات احتمالی

  3. بررسی کنترل های داخلی و کنترل چرخه مالی شرکتها

  4. رفع مغایرت بین حسابها و حل اختلافات مالی اشخاص

  5. انجام عملیات اصلاح و بستن حسابها

  6. انجام انبارگردانی و ارائه گزارش های مربوطه

  7. تهیه و تنظیم صورتهای مالی و تهیه گزارش سود و زیان خاص مدیران

 

 

با توجه به هدف مشتری از انجام عملیات حسابرسی کارشناسان ما نحوه انجام حسابرسی را توضیح داده و درصورتی که نیاز به صورتهای مالی مورد تایید حسابداران رسمی داشته باشند اینکار توسط حسابداران رسمی (حسب مورد موسسات حسابرسی معتمد بورس یا موسسات حسابرسی عضو جامعه حسابداران رسمی ) انجام خواهد شد در غیر این صورت اگر هدف حسابرسی صرفا بررسی وضعیت شرکت ، تهیه گزارشات داخلی و درون سازمان و یا حل اختلافات مالی و حسابداری بین شرکا و سهامداران و سایر دلایلی که براساس آن تصمیم به حسابرسی گرفته شده است ، باشد این کار توسط حسابداران خبره و متخصص انجام خواهد شد .
لازم به ذکر است کیفیت انجام امور حسابرسی در هر دو حالت فوق برابر بوده و صرفا گزارش حسابرسی در حالت اول به امضا و تایید کارشناسان رسمی می رسد .

بله ، بخشی از خدمات قابل ارائه توسط گروه خدمات مالی پیشداد حل اختلافات مالی می باشد .

جهت پاسخ به این سوال پیشنهاد می شود به بخش وبلاگ مراجعه کرده و مطلب مورد نظر را مطالعه کنید یا روی لینک زیر کلیک کنید .یا با کارشناسان ما تماس بگیرید .

لینک مطلب 

زمان انجام امور حسابرسی باتوجه به حجم اسناد حسابداری ، تعداد حسابها ، تعداد طرف حسابها و به طور کلی حجم فعالیت تعیین میگردد.

هزینه یا حق الزحمه حسابرسی براساس حجم فعالیت ، حجم اسناد ، نوع فعالیت و همچنین عوامل دیگری که پس از مراجعه حضوری و شناخت سیستم و آشنایی با مشتری تعیین می شود .

بروشور ما

بازدهی کسب و کار خود را افزایش دهید !