درباره ما

about-img
about-img
about-img
about-img

درباره ما

گروه پیشداد از سال 1393 با هدف ارائه خدمات حسابداری و مالیاتی به شرکتها و بنگاه های اقتصادی بر پایه اصل رازداری و تعهدکاری و با رعایت آئین رفتارحرفه ای فعالیت خود را آغاز نموده است که متشکل از کادری مجرب و دارای سوابق حرفه ای متعددی در زمینه های حسابداری ، حسابرسی ، مشاوره های مالی و مالیاتی و بیمه می باشد .

شایان ذکر است علاوه بر موارد فوق گروه پیشداد در زمینه معرفی ، طراحی ، تدوین و استقرار سیستم های مالی ،حسابداری ،انبار و سیستم های پرسنلی و مدیریت مشتریان و ... تجربه موفقی را دارا می باشد که در این راستا علاوه بر همکاری و ارائه مشاوره به شرکت های تولیدکننده نرم افزار مالی و حسابداری ارتباط ویژه و موثری بین پیشتازان عرصه نرم افزار های مالی و اداری و کارشناسان پیشداد وجود دارد .

کاهش هزینه های شرکت ها ، جلوگیری از تضییع حقوق مالی مشتریان ، مکانیزه شدن سیستم حسابداری و ارائه سیستم های مدون و یکپارچه ، انجام امور مالی و مالیاتی در موعد مقرر ، ارائه مشاوره های مالیاتی جهت کاهش جرائم مالیاتی و ارزش افزوده و همچنین انجام تکالیف مالیاتی به روش صحیح ، بالا بردن کیفیت واحد مالی و تمرکز ویژه جهت تهیه صورت های مالی و گزارشات مدیریتی و سایر نیاز های کارشناسان مالی و مدیران و استفاده کنندگان از اطلاعات مالی بخشی از اهداف گروه مالی پیشداد می باشد.

همراهان ما

گروه توسعه حسابداری آتی تراز
گروه توسعه حسابداری آتی تراز شامل تیمی از تحلیلگران مالی و حسابداری می باشد...

گروه توسعه حسابداری آتی تراز

ارائه راهکارهای مدیریت کسب و کار مبتنی بر فناوری اطلاعات

چرا باید ما را انتخاب کنید؟

تجربه کاری مفید در زمینه های مختلف شغلی
سابقه اجرایی در انواع شرکتهای بازرگانی ، خدماتی ، پیمانکاری و تولیدی
تعهد کاری ، مسئولیت پذیری ، رازداری و ارتباط آسان و مستمر با کارشناسان از عوامل مهم تداوم همکاری و حفظ رابطه کاری ما با مشتریان می باشد .

108

پروژه های حسابداری

101

پروژه های مالیاتی

56

پروژه های حسابرسی

78

خدمات نرم افزاری

265

کل پروژه ها

97

درصد رضایت مشتریان

  • “پیشرفت” در کسب و کار بدون بـرنـامـه میسر نخواهد بود .

    برنامه ریزی و مدیریت مالی ” جز ارکان اصلی دستیابی به اهداف و پیشبرد امور در استارتاپ ها ، شرکتها و  سایر فعالیت های اقتصادی میباشد.

    پیشداد انتخابی مناسب برای مدیریت امور مالی شما

    مدیر عامل

درخواست مشاوره رایگان