عملیات پایان سال مالی

با نزدیک شدن به پایان سال مالی اغلب شرکت ها نیاز به انجام برخی امور مالی و اداری دارند و یا بهتر است بگوییم واحد مالی و اداری بسیار پر مشغله و شلوغ می باشند . دلیل این ازدحام کار در پایان سال مالی معمولا به خاطر بستن حسابها  و به اصطلاح جمع کردن حسابهای پایان سال و یا تنظیم بیلان مالی  ، محاسبه عیدی وسنوات و مانده مرخصی پرسنل ، محاسبه پاداش ، پورسانت فروش و تهیه گزارشات مالی پایان سال ، تهیه صورتهای مالی ، تهیه گزارش عملکرد و اظهارنامه مالیاتی و امور قانونی و ثبتی و … می باشد که گروه خدمات حسابداری و مالیاتی پیشداد می تواند با کادری مجرب ، عملیات پایان سال مالی شما را برنامه ریزی کرده و به نحو احسن انجام دهند .

شرکت حسابداری پیشداد با استفاده از کادری مجرب دارای رتبه خوبی در میان موسسات حسابداری می باشد لذا به راحتی می توانید جهت مشاوره رایگان در خصوص امور حسابداری و مالیاتی و حتی نرم افزارهای حسابداری خود با ما تماس بگیرید تا هماهنگی های لازم جهت مشاوره رایگان حضوری یا تلفنی صورت گیرد .

خدمات قابل ارائه درخصوص امور مربوط به پایان سال مالی ۱۳۹۷ توسط موسسه حسابداری پیشداد :

 

  1. بستن حسابها پس از بررسی و رفع مغایرت های احتمالی بین بانکها و طرف حسابها و حل مشکلات واحد مالی
  2. تهیه گزارشات مالی خاص مدیریت (گزارش فروش ، گزارش سود و زیان ، گزارش بهای تمام شده ، گزارش سود و زیانی هر واحد کالا و  گزارشات حسابداری پایان سال و تهیه صورتهای مالی و ثبت سند افتتاحیه سال مالی جدید
  3. تهیه و تنظیم اظهانامه مالیاتی و کنترل امور مالیاتی و قانونی و تنظیم و کنترل گزارش معاملات فصلی و اظهارنامه های ارزش افزوده و تحریر دفاتر قانونی و….
  4. رفع ایرادات و تنظیم فرآیند های واحد مالی و حسابداری و اصلاح کدینگ حسابداری و طبقه بندی حسابها برای سال مالی جدید

جهت اطلاع از مواردی که در پایان سال مالی باید انجام شود کافی است با کارشناسان ما تماس بگیرید 

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,